معرفی هتل پارک این بای رادیسون ایزمایلو مسکو

هتل پارک این بای رادیسون ایزمایلو مسکو | Park Inn by Radisson Izmailovo Moscow

هتل پارک این بای رادیسون ایزمایلو مسکو (Park Inn By Radisson Izmailovo Moscow) یکی از هتل های ۴ ستاره ی شهر مسکو است که هم از نظر قرارگیری موقعیت جغرافیایی در منطقه ای دنج اما با دسترسی نزدیک است و هم خدمات بسیار مناسبی برای مسافرینش ارائه می نماید. این هتل تنها ۲ کیلومتر با پارک ایزمایلو (Izmaylovo Park)، با پارک ملی لوزینی استروف (Losiny Ostrov National Park) نیز ۸ کیلومتر و از سالن تئاتر بلشوی (Bolshoi Theatre) تنها ۱۰٫۸ کیلومتر فاصله دارد. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا با ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل پارک این بای رادیسون ایزمایلو مسکو را به همراه فاصله ی آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

خدمات رفاهی هتل پارک این بای رادیسون ایزمایلو مسکو

خدمات رفاهی هتل پارک این بای رادیسون ایزمایلو مسکو برای کسانی که این مجموعه را برای اقامت بر می گزینند، مطلوب، راحت، مدرن و مناسب است. به طور مثال در تمامی اتاق های این هتل، تلویزیون های ماهواره ای، سرویس حمام تمیز و کاملا مجهز و اختصاصی وجود دارد. سیستم تهویه ی هوا، اتاق مخصوص برای افراد داری آلرژی، فروشگاه های مخصوص فروش سوغاتی، سیستم سرمایش و گرمایش، اتاق هایی با غایق صدا، اتاق های های VIP، اتاق های خانواده و روزنامه ی روز از جمله ی دیگر خدمات عمومی است که در این هتل برای مراجعان در دسترس است. برای افرادی که با انگیزه های تجاری و کسب و کار به مسکو سفر می کنند نیز می توانیم این هتل را معرفی نماییم زیرا، در این هتل امکاناتی از جمله سالن های مخصوص برای برگزاری رویدادها و جلسات با فضای مخصوص، دستگاه فکس و فتوکپی اشاره کرد.

امکان دسترسی به اینترنت بی سیم بدون هزینه ی اضافه و به صورت رایگان در تمامی محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی برای مراجعین هتل وجود دارد. همچنین، برای استفاده از دخانیات می توانید به سالن مخصوص این هتل بروید. به یاد اشته باشید که اجازه ندارید که با خود در این هتل حیوانات خانگی ببرید.